Tačno godinu dana vas vodimo u Cineplexx! Svakog vikenda 2 x 2 besplatne karte

Datum: 16.04.2016 13:54,   Autor teksta: Portal Mladi

Godišnjica saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com! Beše to još „davni“ 15. april kada smo počeli da vas vodimo svakog ponedeljka, i delimo vam besplatne karte za Cineplexx bioskope! Do sada je vas preko 190 mladih, pogledalo preko 80 filmova, i nema nikakvog razloga da se na tom broju zaustavimo, pa zato besplatne karte čekaju sada nekog drugog! 😀

Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

SeficaNa programu se od ove nedelje nalaze četiri nova naslova:

  1. „Knjiga o džungli“ – potpuno nova igrana epska avantura o Mogliju, zasnovana na čuvenim pričama Radijarda Kiplinga i inspirisana Diznijevim animiranim klasikom;
  2. „Hardcore Henry“ – naučno-fantastična akcija koji je snimljen iz perspektive glavnog junaka, sa Hejli Benet i Timom Rotom u jednim od vodećih uloga;
  3. „Osveta“  – Luis Tosar u glavnoj ulozi španskog akcionog trilera pokušava da sačuva svoju porodicu od mete neprijatelja;
  4. „Priča nad pričama“  – Salma Hajek i Vinsent Kasel igraju glavne uloge u simpatičnoj interpretaciji proslavljene priče Žanbatista Bazile;

PRATITE NAS: Svake nedelje vodimo vas na nekoliko mesta – bioskopi, pozorišta, muzeji, izložbe, posete…

Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih! Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

Porodični dan uz Diznijev klasik „Knjiga o džungli“ i poklone iznenađenja, održaće se u nedelju, 17. aprila, u bioskopima Cineplexx u periodu od 12 do 17 časova.

Premijera epske akcione avanture „Lovac i ledena kraljica”, održaće se u sredu, 20. aprila u 20 časova u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

MladostCineplexx Delta City

Bioskopski program od 14. do 20. aprila

ČETVRTAK 14. april / PETAK 15. april / PONEDELJAK 18. april / UTORAK 19. april / SREDA 20. april

Knjiga o džungli 3D – 16:00, 18:10, 20:15

Knjiga o džungli – 15:15, 17:20

Hardcore Henry – 18:00, 20:00, 22:00

Osveta – 19:15, 22:40

Šefica – 19:45, 21:45

Mladost – 22:20

Moja velika noć – 16:30

Pernata banda (sinhronizovano) 3D – 16:00

Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2 –18:30, 20:30

Edi zvani orao – 17:00

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D – 19:30, 22:30

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika – 21:15

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) – 14:30

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) 3D – 14:50

Knjiga o džungliSUBOTA 16. april / NEDELJA 17. april

Knjiga o džungli 3D – 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:15

Knjiga o džungli – 15:15, 17:20

Hardcore Henry – 18:00, 20:00, 22:00

Osveta – 19:15, 22:40

Šefica – 19:45, 21:45

Mladost – 22:20

Moja velika noć – 16:30

Pernata banda (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00, 16:00

Pernata banda (sinhronizovano) – 11:00

Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2 –18:30, 20:30

Edi zvani orao – 13:00

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D – 19:30, 22:30

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika – 21:15

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) – 12:30, 14:30

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) 3D – 14:50, 17:00

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano)– 12:40

Lovac i ledena kraljicaCineplexx UŠĆE Shopping Center

Bioskopski program od 14. do 20. aprila

ČETVRTAK 14. april / PETAK 15. april / PONEDELJAK 18. april / UTORAK 19. april

Knjiga o džungli 3D – 16:10, 18:20, 20:30

Knjiga o džungli – 15:10, 17:20, 19:30  

Hardcore Henry – 18:10, 20:20, 22:20

Osveta – 17:00, 21:20

Priča nad pričama – 19:20, 21:50

Šefica – 18:00, 20:00, 22:00

Mladost – 18:30

Pernata banda (sinhronizovano) 3D – 16:00

Pernata banda (sinhronizovano) – 15:00

Ti mene nosiš – 22:45

Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2 –15:50, 17:45, 19:40, 21:45

Edi zvani orao –19:10

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D –15:15, 19:50, 22:40

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika –  18:15, 21:10

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D – 15:40, 17:50

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) – 16:00

Braća po babine linije – 17:40

Pad Londona – 20:10, 22:10

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) 3D – 16:20

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano)  – 15:30

(Ne)profesionalac – 17:30, 21:40

Dedpul  – 15:20, 21:00

Osveta posterSUBOTA 16. april / NEDELJA 17. april

Roberto Devero (direktan prenos opere iz Metropolitena) – 18:55

Knjiga o džungli 3D – 12:00, 14:05, 16:10, 18:10, 20:30

Knjiga o džungli – 13:00, 15:10, 17:20, 19:30 

Hardcore Henry – 17:50, 20:20, 22:20

Osveta – 17:00, 22:15

Priča nad pričama – 19:20, 21:50

Šefica – 18:00, 20:00, 22:00

Mladost – 18:30

Pernata banda (sinhronizovano) 3D – 11:50, 13:50, 16:00

Pernata banda (sinhronizovano) – 12:50, 15:00

Ti mene nosiš – 22:45

Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2 –15:50, 17:45, 19:40, 21:45

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D – 12:10, 15:15, 19:10, 22:40

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika –  18:15, 21:10

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D – 11:40, 13:40, 15:40, 17:40

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) – 12:20, 14:15, 16:00

Pad Londona – 20:10, 22:10

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) 3D – 14:00, 16:20

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano)  – 13:10, 15:30

(Ne)profesionalac – 17:30, 21:40

Dedpul  – 21:00

Trilogija drugačija: Odani 1.deo – 12:40

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 13:20

Edi zvani orao –15:20

Prica nas pricamaNEDELJA 10. april

Knjiga o džungli 3D – 12:00, 14:05, 16:10, 18:20, 20:30

Knjiga o džungli – 13:00, 15:10, 17:20, 19:30 

Hardcore Henry – 18:10, 20:20, 22:20

Osveta – 17:00, 21:20

Priča nad pričama – 19:20, 21:50

Šefica – 18:00, 20:00, 22:00

Mladost – 18:30

Pernata banda (sinhronizovano) 3D – 11:50, 13:50, 16:00

Pernata banda (sinhronizovano) – 12:50, 15:00

Ti mene nosiš – 22:45

Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2 –15:50, 17:45, 19:40, 21:45

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D – 12:10, 15:15, 19:10, 22:40

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika –  18:15, 21:10

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D – 11:40, 13:40, 15:40, 17:50

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) – 12:20, 14:15, 16:00

Pad Londona – 20:10, 22:10

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) 3D – 14:00, 16:20

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano)  – 13:10, 15:30

(Ne)profesionalac – 17:30, 21:40

Dedpul  – 15:20, 21:00

Trilogija drugačija: Odani 1.deo – 12:40

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 13:20

Braća po babine linije – 17:40

Edi zvani orao –19:10

Ti mene nosisSREDA 20. april

Lovac i ledena kraljica (premijera) – 20:00

Knjiga o džungli 3D – 16:10, 18:20, 20:30

Knjiga o džungli – 15:10, 17:20, 19:30 

Hardcore Henry – 18:10, 20:20, 22:20

Osveta – 17:00, 21:20

Priča nad pričama – 19:20, 21:50

Šefica – 18:00, 20:10, 22:15

Mladost – 18:30

Pernata banda (sinhronizovano) 3D – 16:00

Pernata banda (sinhronizovano) – 15:00

Ti mene nosiš – 22:45

Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2 –15:50, 17:45, 19:40, 21:45

Edi zvani orao –19:10

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D –15:15, 19:50, 22:40

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika –  18:15, 21:10

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D – 15:40, 17:50

Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) – 16:15

Pad Londona – 17:40, 22:10

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) 3D – 16:20

Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano)  – 15:30

(Ne)profesionalac – 17:30, 21:40

Dedpul  – 15:20, 21:00

Ostavi komentar:

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

65 − 64 =