Sa nama nema zime: Čekaju vas besplatne karte i idemo u topli Cineplexx! (repertoar)

Datum: 04.12.2015 10:00,   Autor teksta: Portal Mladi

Zima nam kuca na vrata, stiglo je hladnije vreme, a uskoro će i sneg (osim ako već niste na nekoj planini). Menjaju se godišnja doba, ali mi ne menjamo lepe navike i zato ćemo ove zime svakog vikenda za vas imati 2 x 2 besplatne karte za neki od filmova sa repertoara bioskopa Cinepelexx!

Ušli smo i u osmi mesec kako PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope!

Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉) jer, u subotu opet delimo karte za bioskop.

Igre_gladi_Sjaj_slobode_2Na programu se od ove nedelje nalaze tri nova naslova:

  1. „Grozomora“ – avanturistička komedija reditelja Roba Letermana, rađena po istoimenoj knjizi, sa Džek Blekom u glavnoj ulozi;
  2. „U srcu mora“  – jedna od najlepših priča o prijateljstvu i odrastanju čuvenog Antoana de Sent Egziperija;
  3. Zozonci u zemlji vetra“ (sinhronizovano) 3D – porodični film ispunjen akcijom u kome fantastični likovi i vesele šale naglašavaju značaj obnovljivih izvora energije;

Direktan prenos baleta “Dama s kamelijama”, prema najpoznatijem romanu Aleksandra Dime, održaće se u nedelju, 06. decembra, sa početkom u 16 časova, samo u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

ZOZONCICineplexx Delta City

Bioskopski program od 03. do 09. decembra

ČETVRTAK 3. decembar / PETAK 4. decembar / PONEDELJAK 7. decembar / UTORAK 8. decembar / SREDA 9. decembar

Grozomora – 17:30, 19:30

U srcu mora – 18:10, 20:30, 22:50

Zozonci u zemlji vetra (sinhronizovano) 3D – 15:40

Smrdljiva bajka – 20:15, 22:00

Mali princ (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:45

Mali princ (sinhronizovano) – 16:00

Most špijuna – 17:20, 20:00, 22:15

Stiv Džobs – 22:40

Igre gladi: Sjaj slobode 2 deo – 19:00, 21:40

Spektra – 18:30, 21:20

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) 3D – 14:30, 16:30

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 15:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:00, 17:00

Grozomora - CineplexxSUBOTA 5. decembar / NEDELJA 6. decembar

Grozomora – 17:30, 19:30

U srcu mora – 18:10, 20:30, 22:50

Zozonci u zemlji vetra (sinhronizovano) 3D – 13:00, 15:40

Smrdljiva bajka – 20:15, 22:00

Mali princ (sinhronizovano) 3D – 11:00, 13:15, 15:30, 17:45

Mali princ (sinhronizovano) – 12:00, 14:10

Most špijuna – 17:20, 20:00, 22:15

Stiv Džobs – 22:40

Igre gladi: Sjaj slobode 2 deo – 19:00, 21:40

Spektra – 18:30, 21:20

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:30, 16:30

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 11:30, 13:40, 15:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 11:10, 15:00, 17:00

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) 11:50

Kokosaurus – mali dinosaurus (sinhronizovano) 3D – 13:30

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

Bioskopski program od 03. do 09. decembra

ČETVRTAK 3. decembar / PETAK 4. decembar / PONEDELJAK 7. decembar / UTORAK 8. decembar / SREDA 9. decembar

Grozomora –13:50, 15:55, 18:05, 20:10

U srcu mora – 18:25, 20:30, 22:50

Zozonci u zemlji vetra (sinhronizovano) 3D –14:20

Smrdljiva bajka –15:50, 17:50, 19:50, 21:50

Mali princ (sinhronizovano) 3D –14:00, 16:10, 18:20

Mali princ (sinhronizovano) –15:00

Most špijuna – 16:00, 18:45, 20:00, 21:30, 22:45

Stiv Džobs –15:40, 22:00

Igre gladi: Sjaj slobode 2.deo –15:00, 17:40, 19:00, 20:20,21:40

Ljubav 3D –23:00

Kokosaurus – mali dinosaurus (sinhronizovano) 3D –13:40

Legenda – 22:15

Igra u tami –20:45

Spektra –14:00, 16:50, 18:10, 19:40, 21:20, 22:30

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) 3D –14:30, 16:30

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) –13:30, 15:30, 17:25

Crna misa –22:40

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D –14:10, 16:20, 18:00

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) –17:10

Marsovac: Spasilačka misija 3D –19:20

Pored mene –13:45

U_srcu_mora_plakatSUBOTA 05. decembar / NEDELJA 06. decembar

Grozomora – 13:50, 15:55, 18:05, 20:10

U srcu mora – 18:25, 20:30, 22:50

Zozonci u zemlji vetra (sinhronizovano) 3D –12:40, 14:20

Smrdljiva bajka – 15:50, 17:50, 19:50, 21:50

Mali princ (sinhronizovano) 3D –11:50, 14:00, 16:10, 18:20

Mali princ (sinhronizovano) –12:20, 15:00

Most špijuna – 16:00, 18:45, 20:00, 21:30, 22:45

Stiv Džobs – 15:40, 22:00

Igre gladi: Sjaj slobode 2.deo –12:15, 15:00, 17:40, 19:00, 20:20, 21:40

Ljubav 3D – 23:00

Kokosaurus – mali dinosaurus (sinhronizovano) 3D –11:40, 13:40

Legenda – 22:15

Igra u tami – 20:45

Spektra –11:00, 14:00, 16:50, 18:10, 19:40, 21:20, 22:30

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) 3D – 14:30, 16:30

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) –11:30, 13:30, 15:30, 17:25

Crna misa – 22:40

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D –12:10, 14:10, 16:20, 18:00

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) –11:10, 13:10, 17:10

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:20

Pored mene – 13:45

Ostavi komentar:

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

+ 1 = 3