Odmor od učenja: Bioskop i uživancija uz besplatne karte za Cineplexx! (repertoar)

Datum: 24.01.2016 15:29,   Autor teksta: Portal Mladi

Beše to još „davni“ 15. april kada smo počeli da vas vodimo svakog ponedeljka, i delimo vam besplatne karte za Cineplexx bioskope! Do sada je vas preko 170 mladih, pogledalo preko 60 filmova, i nema nikakvog razloga da se na tom broju zaustavimo, pa zato besplatne karte čekaju sada nekog drugog! 😀

Malo duže od dva meseca PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope!

Star Wars plakatNaravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉) jer u subotu opet delimo karte za bioskop.

Na programu se od ove nedelje nalaze četiri nova naslova:

  1. „Povratnik“  – Leonardo Dikaprio i Tom Hardi u novom ostvarenju Oskarom nagrađenog reditelja Alehandra Gonzalesa Injaritua;
  2.  „Tajna u njihovim očima“  – Džulija Roberts, Nikol Kidman i Čiutel Eđiofor u emocionalnom i mračnom trileru, snimljenom po istoimenom argentinskom Oskarovcu iz 2009. godine;
  3. „Bamzi i grad lopova“ (sinhronizovano) – animirani švedski crtani film o najjačem medi na svetu – Bamziju, stvoren od strane Rune Andersona;

Premijera animiranog filma „Vreme je za grudvanje“, sinhronizoavnog na srpski jezik, zakazana je za subotu, 23. januar, u bioskopuCineplexx Delta City, sa početkom u 17 časova.  

Direktan prenos baleta  „Ukroćena goropad“, rađenog po delu Viljema Šekspira isključivo za scenu Boljšoj teatra, zakazan je zanedelju, 24. januar u 16 časova, samo u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

Opklada vekaCineplexx Delta City

Bioskopski program od 21. do 27. januara

ČETVRTAK 21. januar / PETAK 22. januar / PONEDELJAK 25. januar / UTORAK 26. januar / SREDA 27. januar

Povratnik – 18:20, 20:00, 22:00

Tajna u njihovim očima – 20:30, 22:55

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 15:40

Krid: Rađanje legende – 19:30, 22:15

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D – 16:00, 18:00

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) – 15:00, 17:00

Podlih osam – 18:30, 21:15

Džoj – 17:45, 22:40

Ups, ode Noa! (sinhronizovano) – 15:20

Zločin na talasima – 16:10

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 14:40, 16:40

Sestre – 17:10

Star Wars – Buđenje sile 3D – 19:00, 21:40

Podlih osamSUBOTA 23. januar / NEDELJA 24. januar

Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D – 17:00

Povratnik – 18:20, 20:00, 22:00

Tajna u njihovim očima – 20:30, 22:55

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 11:40, 13:40, 15:40

Krid: Rađanje legende – 19:30, 22:15

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 15:00

Podlih osam – 18:30, 21:15

Džoj – 17:45, 22:40

Ups, ode Noa! (sinhronizovano) – 11:20, 13:20, 15:20

Zločin na talasima – 16:10

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 11:00, 12:50, 14:40, 16:40

Sestre – 17:10

Star Wars – Buđenje sile 3D – 19:00, 21:40

Mali princ (sinhronizovano) 3D – 12:10

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 14:20

Krid_Radjanje_legendeCineplexx UŠĆE Shopping Center

Bioskopski program od 21. do 27. januara

ČETVRTAK 21. januar

Povratnik –15:10, 18:05, 20:00, 21:00, 22:30

Tajna u njihovim očima – 20:30, 22:45

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 15:15, 16:45

Krid: Rađanje legende –16:40, 19:45, 22:35

Porodica u najam –16:30, 18:40

Svi na jug –18:30, 20:45

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D – 16:00, 18:00

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) – 15:00, 17:00

Podlih osam – 15:20, 18:45, 20:40, 22:10

Džoj –19:15, 21:40

Ups, ode Noa! (sinhronizovano) –14:50

Opklada veka –19:00, 21:30

Zločin na talasima –20:15, 22:55

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)–15:30,17:30

Star Wars – Buđenje sile 3D –17:10, 20:00, 22:20

Star Wars – Buđenje sile –16:00

Božić kod Kuperovih –18:10

Sestre –18:20

Most špijuna –22:40

Spektra –15:20

Povratnik_plakat, CineplexxPETAK 22. januar / PONEDELJAK 25. januar /UTORAK 26. januar / SREDA 27. januar

Povratnik –15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:25

Tajna u njihovim očima – 20:30, 22:45

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 15:15, 16:45

Krid: Rađanje legende – 16:40, 19:45, 22:35

Porodica u najam – 16:30, 18:40

Svi na jug –18:30, 20:45

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D – 16:00, 18:00

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) – 15:00, 17:00

Podlih osam – 15:20, 18:45, 20:40, 22:10

Džoj – 19:15, 21:40

Ups, ode Noa! (sinhronizovano) – 14:50

Opklada veka – 19:00, 21:30

Zločin na talasima – 20:15, 22:30

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 15:30, 17:30

Star Wars – Buđenje sile 3D – 17:10, 20:00, 22:20

Star Wars – Buđenje sile – 16:00

Božić kod Kuperovih – 18:10

Sestre – 18:20

Most špijuna – 22:40

Spektra – 15:20

Tajna u njihovim ocima, CineplexxSUBOTA 23. januar

Povratnik –12:15, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:25

Tajna u njihovim očima – 20:30, 22:45

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) –12:20, 13:45, 15:15, 16:45

Krid: Rađanje legende –14:05, 16:40, 19:45, 22:35

Porodica u najam – 16:30, 18:40

Svi na jug –18:30, 20:45

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D –12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) –11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Podlih osam –11:50, 15:20, 18:45, 20:40, 22:10

Džoj – 19:15, 21:40

Ups, ode Noa! (sinhronizovano) –12:45, 14:40

Opklada veka – 19:00, 21:30

Zločin na talasima – 20:15, 22:30

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) –11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Star Wars – Buđenje sile 3D –11:40, 14:30, 17:10, 20:00, 22:20

Star Wars – Buđenje sile –13:20, 16:00

Božić kod Kuperovih – 18:10

Sestre – 18:20

Most špijuna – 22:40

Spektra – 15:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D –12:10

Mali princ (sinhronizovano) 3D –13:10

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 11:15

Vreme je za grudvanje, CineplexxNEDELJA 24. januar

Ukroćena goropad (direktan prenos baleta iz Boljšoj teatra) –16:00

Povratnik – 12:15, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:25

Tajna u njihovim očima – 20:30, 22:45

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 12:20, 13:45, 15:15, 16:45

Krid: Rađanje legende – 14:05, 16:40, 19:45, 22:35

Porodica u najam – 18:40

Svi na jug –18:30, 20:45

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Dobri dinosaurus (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Podlih osam – 11:50, 15:00, 18:45, 20:40, 22:10

Džoj – 19:15, 21:40

Ups, ode Noa! (sinhronizovano) –11:20, 13:15

Opklada veka – 19:00, 21:30

Zločin na talasima – 20:15, 22:30

Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Star Wars – Buđenje sile 3D – 11:40, 14:30, 17:10, 20:00, 22:20

Star Wars – Buđenje sile – 13:20, 16:00

Božić kod Kuperovih – 18:10

Sestre – 18:20

Most špijuna – 22:40

Spektra – 15:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 12:10

Mali princ (sinhronizovano) 3D – 13:10

Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 11:15

Komentari (1)
  1. јануар 24, 2016 20:15

    Jelena kaže:

    Volela bih da gledam film Podlih osam u pauzi učenja! 🙂

Ostavi komentar:

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

56 + = 59