$SESS_ID="PMSESS".get_the_id(); if(!isset($_SESSION[$SESS_ID])){ setPostViews(get_the_ID()); $_SESSION[ $SESS_ID] = 1; }

Odlazak u Cineplexx bioskope uz PM je mnogo lakši

Datum: 12.03.2017 16:02,   Autor teksta: Portal Mladi

Karte za bioskop, i odlazak u pozorišta, na izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih skoro dve godine. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Bliži nam se dvogodišnjica saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, te nastavljamo i u 2017. godini da vas vodimo u bioskop, da pogledate neki film!

Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

Ove nedelje vas vodimo u Delta city da gledate novi film sa repertoara Cineplexx-a, i to novi film maestralnog Martina Skorsezea – „TIŠINA“, za projekciju u ponedeljak, 13. marta, u 19.00h u Delta city-ju.

Na programu se ove nedelje nalazi sedam novih naslova:

1. „Travijata – Nova produkcija Verdijeve opere u direktnom prenosu iz Metropolitena. U ovoj melodramičnoj priči o ljubavi i žrtvi, čija je radnja smeštena u Parizu i okolini, polovinom 19. veka, Đuzepe Verdi se bavi večnim temama društvenog licemerja i iskupljenja.

*** Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih! Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

*** Laguna i PM imaju poklon(e) za vas: Dve knjige svake dve nedelje za naše čitaoce!

2. „Džeki – Radnja prati život Džeki Kenedi od trenutka atentata na njenog muža i intervjua koji je povodom tragičnog događaja morala da da magazinu Lajf, oslanjajući se na svoju privatnost i javnu personu.

3. „Tišina – Najnoviji film reditelja Martina Skorsezea. Priča prati dvojicu portugalskih sveštenika jezuita, koji se bore sa različitim oblicima progona, uključujući i mučenje, dok putuju kroz Japan kako bi ponovo sreli svog učitelja.

4. „Moj život kao tikvica – Sinhronizovana avantura nam donosi priču o Ikaru, koji sa devet godina ostaje bez samohrane majke nakon čega sirotište postaje njegov novi dom. Kao novajija sa neobičnim nadimkom Tikvica, Ikar postaje laka meta dežurnog dečaka siledžije u domu.

5. „Nevidljivi svedok – Španski triler sa Mariom Kasasom u ulozi mladog biznismena koji se budi hotelskoj sobi, zaključanoj iznutra sa telom ljubavnice u krevetu.

6. „Kong: Ostrvo lobanja 2D i 3D – Raznoliku ekipu istraživača okupila je avantura na nepoznatom i neistraženom ostrvu u Tihom okeanu – lepo, ali i opasno, ne znaju da su ušli u prostor mitskog Konga.

7. „Zemlja bogova – Nakon dugog izgnanstva, Rahul se vraća u svoje selo na Himalajima. Rahul mora da se suoči sa izolovanim svetom punim  predrasuda i nepravde zasnovane na kastinskoj pripadnosti, u kome žene ne mogu same da odlučuju o svojoj sudbini.

 

Cineplexx Delta City

Bioskopski program od 09. marta do 15.marta

ČETVRTAK 09.mart / PETAK 10.mart / PONEDELJAK 13. mart/ UTORAK 14.mart/SREDA 15.mart

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 14:50

Tišina – 19:00, 22:00

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 21:15

Kong: Ostrvo lobanja 3D – 16:10, 20:00, 22:20

Nevidljivi svedok – 18:50

Džeki – 18:30, 20:30

Bostonski heroji – 16:30

Džon Vik 2 – 22:30

Vajana (sinhronizovano) – 14:45

Biser Bojane – 17:10

Na mlečnom putu – 19:15, 21:50

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 15:00, 17:00

Logan – 19.30, 22:10

Autoput smrti – 17:30

Ričard roda (sinhronizovano) – 16:00

Ričard roda 3D (sinhronizovano) – 18:00

Pevajmo (sinhronizovano) – 15:20

 

SUBOTA 11.mart/ NEDELJA 12. mart

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) –  11:45, 13:20, 14:50

Tišina – 19:00, 22:00

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 21:15

Kong: Ostrvo lobanja 3D – 16:10, 20:00, 22:20

Nevidljivi svedok – 18:50

Džeki – 18:30, 20:30

Bostonski heroji – 16:30

Džon Vik 2 – 22:30

Lego Betmen film – 11:30

Lego Betmen film 3D – 13:45

Snežna kraljica 3: vatra i led 3D (sinhronizovano)– 11:20

Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:10

Pevajmo (sinhronizovano) – 15:20

Vajana (sinhronizovano) – 14:45

Vajana (sinhronizovano) 3D – 12:30

Biser Bojane – 17:10

Na mlečnom putu – 19:15, 21:50

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Logan – 19:30, 22:10

Autoput smrti – 17:30

Ričard roda (sinhronizovano) – 12:00, 16:00

Ričard roda 3D (sinhronizovano) – 14:00, 18:00

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

Bioskopski program od 09. marta do 15.marta

ČETVRTAK 09. mart  

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

Kong: Ostrvo lobanja 3D – 15:20, 20:00, 22:20,

Tišina – 14:20, 21:40,

Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40,

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30,

Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20

Na mlečnom putu: – 16:45, 19:30, 22:15

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

Pedeset nijansi mračnije – 17:20, 22:25

Podeljen – 20:30

Veliki kineski zid 3D – 22:50

Bostonski heroji – 15:50, 22:45

Autoput smrti – 18:30

Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 16:45

Ričard roda (sinhronizovano) – 15:00

PETAK 10. mart/ UTORAK 14. mart

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

Kong: Ostrvo lobanja 3D – 15:20, 20:00, 22:20

Zemlja bogova – 17:45

Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

Tišina – 18:50, 21:50

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

Na mlečnom putu – 16:45, 19:30, 22:15

La La Land – 15:40

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

Torba puna sećanja – 15:30

Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

Podeljen  – 20:30

Veliki kineski zid 3D – 22:50

Bostonski heroji  – 15:50, 22:45

Autoput smrti – 18:30

Ričard roda (sinhronizovano) – 15:10

Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 17:00

T2: Trejnspoting – 18:45

SUBOTA 11. mart

Travijata, NY Met, 2017 – 18:55

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

Kong: Ostrvo lobanja 3D – 13:00, 15:20, 20:00, 22:20

Zemlja bogova ­­- 13:05

Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 12:00, 13:30, 15:00

Tišina- 18:50, 21:50

Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

Logan – 13:35, 16:15, 19:40, 22:30

Biser Bojane – 12:35, 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

Lego Betmen film 3D – 11:55, 14:15

Na mlečnom putu – 14:00, 16:45, 19:30, 22:15

Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:35

La La Land – 15:40

Torba puna sećanja – 15:00

Pedeset nijansi mračnije – 17:20, 22:25

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:20, 16:10

Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

Ričard roda (sinhronizovano) – 12:20, 15:10

Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 13:20, 17:00

Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

Podeljen – 20:30

Veliki kineski zid 3D – 22:50

Stado – 13:50

Bostonski heroji – 15:50, 22:45

Autoput smrti – 18:30

T2: Trejnspoting- 18:45

NEDELJA 12. mart

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

Kong: Ostrvo lobanja 3D – 13:00, 15:20, 20:00, 22:20

Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

Zemlja bogova – 17:45

Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) –  12:00, 13:30, 15:00

Tišina – 18:50, 21:50

Logan – 11:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

Biser Bojane – 12:35, 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

Lego Betmen film 3D – 11:55, 14:15

Na mlečnom putu – 14:00, 16:45, 19:30, 22:15

Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:35

La La Land – 15:40

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:20, 16:10

Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

Veliki kineski zid 3D – 13:10, 22:50

Torba puna sećanja – 15:30

Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

Ričard roda (sinhronizovano) – 12:20, 15:10

Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 13:20, 17:00

Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

Podeljen – 20:30

Stado – 13:50

Bostonski heroji – 15:50, 22:45

Autoput smrti – 18:30

T2: Trejnspoting – 18:45

PONEDELJAK 13. mart

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

Kong: Ostrvo lobanja 3D –15:20, 20:00, 22:20

Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

Zemlja bogova – 17:45

Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

Tišina – 18:50, 21:50

Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

Na mlečnom putu –16:45, 19:30, 22:15

La La Land – 15:40

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

Torba puna sećanja – 15:30

Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

Veliki kineski zid 3D – 22:50

Bostonski heroji – 15:50, 22:45

Autoput smrti – 18:30

Ričard roda (sinhronizovano) – 15:10

Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 17:00

T2: Trejnspoting – 18:45

SREDA 15. mart

Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

Kong: Ostrvo lobanja 3D – 15:20, 20:00, 22:20

Zemlja bogova – 17:45

Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

Tišina – 18:50, 21:50

Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

Na mlečnom putu –, 16:45, 19:30, 22:15

La La Land – 15:40

Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

Torba puna sećanja  – 15:30

Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

Podeljen  – 20:30

Bostonski heroji  – 15:50, 22:45

Autoput smrti – 18:30

Ričard roda (sinhronizovano) – 15:10

Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 17:00

T2: Trejnspoting – 18:45

Ostavi komentar:

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

48 − 41 =