Idemo u CINEPLEXX! 2 x 2 besplatne karte svakog vikenda! (repertoar)

Datum: 18.10.2015 13:38,   Autor teksta: Portal Mladi

Mi kažemo „mladi za mlade“, i zaista jeste tako kada se trudimo da svake nedelje po četvoro vas, najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja odvedemo u CINEPLEXX bioskope, jer imamo za vas besplatne karte. Svake nedelje 2 x2! 😀

Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉), jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

Cineplexx  i PortalMladi bioskopNa programu se od ove nedelje nalaze četiri nova naslova:

  1. „Hotel Transilvanija 2“ – omiljena Drakulina družina vraća se u potpuno novoj zanimljivoj humorističnoj avanturi u animiranom hitu sinhronizovanom na srpski jezik;
  2. „Grimizni vrh“  – iz mašte reditelja Giljerma del Tora stiže misterija sa natprirodnim elementima, u kojoj glume Tom Hidlston, Džesika Častejn, Mia Vašikovska i Čarli Hanam;
  3. „Ljubav na engleski način“  –  Romantična komedija reditelja Toma Vona o profesoru poezije sa univerziteta Kebridž, koji preispituje svoj haotični život prepun ljubavnih vrtloga;
  4. „Amanet“  –  priča o Todoru, ambicioznom studentu koji živi sa majkom u čijem životu se pojavljuje Višnja, trudna devojka kojoj je očajnički potrebna Todorova pomoć i zaštita;

Marsovac_Spasila¦Źka_misijaDirektan prenos opere „Otelo“  iz Metropolitena zakazan je za subotu, 17. oktobar, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sa početkom u 19 časova.

Specijalna projekcija filmova „Povratak u budućnost 1 & 2“, u čast 30-ogodišnjice od izlaska, održaće se u sredu, 21. oktobra, u bioskopima Cineplexx Delta City i UŠĆE Shopping Center, sa početkom u 19 časova.

Najveći dečiji filmski festival, Kids Fest održaće se u bioskopima Cineplexx od 19. do 25. oktobra pod sloganom „Koje je boje tvoj film?“

Cineplexx Delta City

Bioskopski program od 15. do 21. oktobra

ČETVRTAK 15. oktobar / PETAK 16. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

Grimizni vrh – 20:00, 22:20

Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

Amanet – 20:30, 22:30

Put do slave 3D – 19:00

Put do slave – 15:40

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:30, 18:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 16:40

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 16:50, 19:30, 22:10

Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:00

Pored mene – 18:00

Mlađi referent – 20:20

Letnja avantura: Nova generacija – 16:10

Pored mene_plakatSUBOTA 17. oktobar / NEDELJA 18. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:30, 14:30, 16:20

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

Grimizni vrh – 20:00, 22:20

Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

Amanet – 20:30, 22:30

Put do slave 3D – 19:00

Put do slave – 15:40

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:00, 18:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 11:20, 16:40

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 16:50, 19:30, 22:10

Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 11:00, 13:00, 15:00

Pored mene – 18:00

Mlađi referent – 20:20

Letnja avantura: Nova generacija – 16:10

Malci 3D (sinhronizovano) – 12:40, 14:40

Malci (sinhronizovano) – 13:40

U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 12:00

Mla¦Ĺi_referentPONEDELJAK 19. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

Grimizni vrh – 20:00, 22:20

Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

Amanet – 20:30, 22:30

Put do slave 3D – 19:00

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:20

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 13:20, 16:40

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:10

Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

Mlađi referent – 20:20

KIDS FEST:

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 13:30

Jedan život (sinhronizovano) – 15:15

Kapetan Sabljozubi – 17:00

Zmajeva kugla: Bitka bogova – 14:00

Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 15:45

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 17:30

Grudvica – 13:45

Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 15:30

Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 17:15

Hotel-Transilvanija-2UTORAK 20. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

Grimizni vrh – 20:00, 22:20

Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

Amanet – 20:30, 22:30

Put do slave 3D – 19:00

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:20

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 13:20, 16:40

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:10

Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

Mlađi referent – 20:20

KIDS FEST:

Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 13:30

Knjiga čini – 15:15

Uloga za Emu – 17:00

Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:00

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:45

Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 17:30

Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 13:45

Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 15:30

Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 17:15

Amanet-poster-B1SREDA 21. oktobar

Povratak u budućnost 1 i 2 (specijalna projekcija) – 19:00

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 17:00

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

Grimizni vrh – 20:00, 22:20

Ljubav na engleski način – 15:00, 22:10

Amanet – 20:30, 22:30

Put do slave 3D – 19:00

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:20

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 13:20, 16:40

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30

Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

KIDS FEST:

Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 12:00

Kapetan Sabljozubi – 15:15

Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 17:00

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 14:00

Zmajeva kugla: Bitka bogova – 15:45

Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 17:30

Jedan život (sinhronizovano) – 13:45

Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 15:30

Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 17:15

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

Bioskopski program od 15. do 21. oktobra

ČETVRTAK 15. oktobar / PETAK 16. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:50

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

Grimizni vrh – 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

Ljubav na engleski način – 17:30, 19:40, 21:50

Amanet – 20:50, 22:20

Put do slave 3D – 19:50, 22:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 16:00, 18:30

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 14:40, 16:50

Jedan savršen dan – 14:50

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

U krevetu sa drugima – 22:50

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:40, 17:50

Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

Mlađi referent – 17:00, 21:10

Everest – 18:00, 20:20, 22:45

Hiljadarka – 19:20

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:30

Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:00, 21:30

Grimizni vrhSUBOTA 17. oktobar

Otelo (Direktan prenos opere iz Metropolitena) – 18:55

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:00, 18:40

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:20

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

Grimizni vrh – 13:00, 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

Ljubav na engleski način – 17:30, 19:40, 21:50

Amanet – 18:30, 22:20

Put do slave 3D – 19:50, 22:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 13:40, 16:00

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:30, 14:20, 16:40

Jedan savršen dan – 14:50

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 12:00, 17:20, 20:00, 21:00

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

U krevetu sa drugima – 22:50

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 13:50, 15:40, 17:50

Pored mene – 12:10, 14:10, 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

Mlađi referent – 17:00, 21:10

Everest – 18:00, 20:20, 22:45

Hiljadarka – 19:20

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 13:30, 15:30

Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:00, 21:30

Letnja avantura: Nova generacija – 14:20

Malci 3D (sinhronizovano) – 12:30

Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:00

NEDELJA 18. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

Grimizni vrh – 13:00, 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

Ljubav na engleski način – 17:30, 19:40, 21:50

Amanet – 20:50, 22:20

Put do slave 3D – 19:50, 22:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 13:50, 16:00, 18:30

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:30, 14:20, 16:40

Jedan savršen dan – 14:50

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 12:00, 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

U krevetu sa drugima – 22:50

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 13:40, 15:40, 17:50

Pored mene – 12:10, 14:10, 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

Mlađi referent – 17:00, 21:10

Everest – 18:00, 20:20, 22:45

Hiljadarka – 19:20

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 13:30, 15:30

Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:00, 21:30

Letnja avantura: Nova generacija – 14:30

Malci 3D (sinhronizovano) – 12:40

Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:00

Smotanko-i-trapavkoPONEDELJAK 19. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

Grimizni vrh – 13:00, 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

Ljubav na engleski način – 17:50, 20:00, 22:00

Amanet – 20:50, 22:20

Put do slave 3D – 19:50, 22:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:10, 18:30

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:00, 16:20

Jedan savršen dan – 14:30

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

U krevetu sa drugima – 22:50

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:40

Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

Mlađi referent – 21:10

Everest – 18:00, 20:20, 22:45

Lavirint: Beg kroz Zgarište – 20:10, 22:40

KIDS FEST:

Grudvica – 12:00

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 14:00

Jedan život (sinhronizovano) – 16:00

Kapetan Sabljozubi – 18:00

Zmajeva kugla: Bitka bogova – 12:15

Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano) – 14:15

Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 16:15

Uloga za Emu – 18:15

Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 12:30

Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano) – 14:30

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 16:30

Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 18:30

Everest_plakatUTORAK 20. oktobar

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

Grimizni vrh – 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

Ljubav na engleski način – 17:50, 20:00, 22:00

Amanet – 20:50, 22:20

Put do slave 3D – 19:50, 22:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:10, 18:30

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:00, 16:20

Jedan savršen dan – 14:30

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

U krevetu sa drugima – 22:50

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:40

Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

Mlađi referent – 21:10

Everest – 18:00, 20:20, 22:45

Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:55, 22:30

KIDS FEST:

Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 12:00

Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 14:00

Kapetan Sabljozubi – 16:00

Uloga za Emu – 18:00

Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 12:15

Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 14:15

Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 16:15

Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:30, 18:15

Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:30

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 16:30

Zmajeva kugla: Bitka bogova – 18:30

Everest_plakatSREDA 21. oktobar

Povratak u budućnost 1 i 2 (specijalna projekcija) – 19:00

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

Grimizni vrh – 15:50, 18:00, 22:50

Ljubav na engleski način – 16:10, 19:40, 21:50

Amanet – 20:50, 22:20

Put do slave 3D – 19:50, 22:15

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:10, 18:30

Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:00, 16:20

Jedan savršen dan – 14:30

Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

Mlađi referent – 21:10

Everest – 20:20, 22:45

Lavirint: Beg kroz Zgarište – 20:10, 22:40

KIDS FEST:

Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 12:00

Knjiga čini – 14:00

Uloga za Emu – 16:00

Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 18:00

Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:15

Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 14:15

Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 16:15

Kapetan Sabljozubi – 18:15

Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 12:30, 18:30

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 14:30

Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 16:30

Ostavi komentar:

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

11 − = 9